Aneli je naglasila svoja osećanja prema Asminu, dok je Asmin iskazao svoje stavove o bivšim vezama.
Njihova rasprava pred robotom Tošom privukla je pažnju javnosti zbog oštrih izjava.
Asmin Durdžić i Aneli Ahmić nastavili su da se raspravljaju pred robotom Tošom, a on je nastavio da ponižava. Aneli i Asmin, roditelji su ćerke Nore, međutim, nikako ne mogu da nađu zajednički jezik.
Nova rasprava Aneli i Asmina svima je privukla pažnju.
Asmin Durdžić
– Ti ne možeš da prihvatiš da sam ja bila u vezi sa dva muškarca posle tebe – rekla je Aneli.
– Sve i jedna bivša koja je bila sa drugim muškarcem posle mene, mene više ne zanima, jer bih imao osećaj da mi taj muškarac nabija u usta – istakao je Asmin.
– Ja tebe ne volim kao muškarca, ti meni prijaš – naglasila je ona.
Nakon toga kroz dvorište je prošla Sandra Todić, a Asmin je odmah iskoristio priliku da još jednom ponizi Ahmićku.
– Dobro jutro Sandra, daće ti Toša tabletu za dan posle – rekao je Asmin.
– Je l’ ste imali s**s, sad si rekao da ne bi imao s**s – bila je u šoku Aneli.
– Samo sa tobom ne bih – naveo je on.
Oglasila se Lukina majka
Inače, o njihovom odnosu oglasila se i majka Luke Vujovića.
– S jedne strane, Luka je svestan da Aneli nema ko da pomogne oko stvari za izolaciju i verujem da mu je žao zbog svega što se dešava sa Aneli. Ali to je trebalo da se na tome završi. Zagrljaj i poljubac su bili apsolutno suvišni. Po ovome vidimo da Aneli njemu ništa ne radi, nego on sam sebi – rekla je Biljana.
Blic





Dodaj komentar