Radio BalkanFox

Asmin pravio društvo Maji dok se tuširala, oglasio se njegov otac Mustafa: “Hormoni rade”



Mustafa dodaje da je to povezano sa temperamentom i energijom njihovog kraja.


Stanija Dobrojević je izjavila da ulazi u Elitu 9, ali da novac nije njen motiv.

Asmin Durdžić nakon žurke došao je kod Maje Marinković koja se u tom trenutku tuširala. Asnim nije mogao da skine pogled sa zadrugarke.

Odnos Asmina i Maje i spornu situaciju, sada je prokomentarisao i njegov otac Mustafa.

Maja Marinković i Asmin Durdžić

Foto: TV Pink / screenshot

Maja Marinković i Asmin Durdžić

– Moj Asmin, učesnik Elite 9, pogledao je Maju dok se tuširala i sad se digla frka kao da je smak sveta. A ja sam mu otac, pa znam kakva je to krv. Dete šest meseci nije videlo žensko društvo, pa normalno da mu oči same šetaju. – započeo je Mustafa pa je dodao:

– Kad sam ja bio njegovih godina, ako ne bih video ženu svakih 12 sati, hodao bih po kući kao mesečar i razgovarao sa frižiderom. A i danas, čim pomislim da bih jedan dan bio bez žene, odmah mi dođe kao da sam lani umro. To ti je, druže, ta naša cazinska seoska krv, zdrav vazduh, zdrava voda, zdrava hrana… pa hormoni rade kao da ih pokreće hidroelektrana.

 Stanija Dobrojević

Foto: Danica Božović / Ringier

Stanija Dobrojević

Stanija ulazi u Elitu 9

Starleta Stanija Dobrojević sletela je danas na aerodrom “Nikola Tesla” u Beogradu, a pred našim kamerama govorila je o ulasku u Elitu 9, susretu sa Asminom Durdžićem i honoraru.

– Mi smo u pregovorima, ako se lepo dogovorimo biće interesantno. To traje duže, u septembru sam rekla ne. Sad sam rekla da. Ovu priču sam napravila ja, vreme je da stavim tačku na to. Definitivno novac nije cilj mog ulaska, to nikada. Nikad u rijaliti nisam ulazila zbog toga. Ovo sada imam svoj motiv, novac dolazi. Sigurno da će honorar biti najveći u istoriji rijalitija, ali ulazim na kratko. I da ostanem do kraja, opet je kratko. Nikoga ja tamo neću rušiti, to će ko zna koliko još da traje.

– Ni sa kim se neću pozdraviti, ulazim za sebe, svi će se pokazati tamo. Što se Maje tiče, ona mi nije bila drugarica. Pokazala je ko je i šta je i gde joj je mesto. Bar da ju je Asmin osvojio, ali nije. Možda me žacne sujeta, ali sam ja nastavila dalje. Ceo naš odnos je bio kompleksan od samog starta. Ja sam samo želela da se posveti meni, ali to je sada završena priča. Ja ne znam da li on ume da voli. Izgleda kao da je on mene precrtao, videćemo – rekla je ona, pa nastavila:

Mnogo ja mogu da trpim, jako teško presečem, imam veliku granicu, ali takva sam. Kad precrtam to je kraj. Verenički prsten sam zadržala, lep je i jako skup. Nisam ga puno nosila, više volim da ga gledam.

Asmin gleda Maju dok se kupa


Asmin gleda Maju dok se kupa

(Foto: youtube)

Maja Marinković i Asmin Durdžić


Maja Marinković i Asmin Durdžić

(Foto: TV Pink / screenshot)

 Stanija Dobrojević


Stanija Dobrojević

(Foto: Danica Božović / Ringier)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...