Jedna od najpopularnijih glumica na našim prostorima, Nataša Aksentijević, juče je prisustvovala promociji knjige njene prijateljice Zorane Šulc.
Ona je, u dobrom raspoloženju, odgovarala novinarima na postavljena pitanja, i komentarisala aktuelne teme, dotakavši se i rata na Bliskom Istoku.
– Dobro sam, Treći svetski rat uveliko ‘šiba’. Mi smo ta generacija, a oni su bili šokirani što nas bombarduju, a mi igramo kolo na mostu – započela je Nataša u razgovoru za Telegraf.
Glumica se potom prisetila i bombardovanja Srbije, koje je bilo 1999. godine.
– Sećam se, majka mi kaže – ne smeš u sklonište, tamo dugo nisu čistili, a ja plačem što ne smem u sklonište – zašto? Jer tamo se ‘peglaju’ neke karte, neka dobra ekipa se skuplja, svira se gitara… tako da, malo je svet u haosu zbog svega što se dešava, ali mi smo lud narod, nama je to sve OK – priča glumica uz osmeh.
Nataša Aksentijević je, između ostalog, ispričala šta se sve dešavalo na njenoj turneji sa kolegom Semirom Gicićem, sa kojim igra popularnu predstavu “Večeras smo sami”.
– Ne možeš da veruješ šta se tamo dešava, to je orgijanje na maks! Pa šta se dešava? Ma, mi smo jako kompatibilni, zajedno ustajemo, ležemo, imamo isti ritam, volimo iste opijate – rekal je Nataša kroz šalu.
Ceo intervju možete pogledati u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar