Na beogradskom aerodromu “Nikola Tesla” zatekli smo Gagija i Vesnu Đogani, koji su prokomentarisali veliki uspeh mladog pevača Jakova Jozinovića, o kome se poslednjih dana mnogo piše – što o rasprodatim dvoranama, što zbog kritika da izvodi tuđe pesme.
Đoganiji su istakli da je Jakov primer mladog, talentovanog i vrednog umetnika koji svojim radom inspiriše novu generaciju, dok je Đole dodao da mladi pevači poput njega privlače pažnju publike i ujedinjuju region.

Foto: Republika.rs
– Verujem da postoji druga strana omladine koja je obrazovana, koja je kulturna i koja je vredna. Neka on bude prvi, pa neka pokrene sve ostale. Da ljudi vide da je vredno da radiš i da se odričeš, da nije sve krimogeno, da nije sve markirano. Već da postoji i to poštovanje, on ima ogromno poštovanje prema publici, ima talenat, energiju i poštovanje prema kolegama. Ljubomornim ljudima je trn u oku svačiji uspeh i zato dolazi do tih komentara – rekla je Vesna.
– Mali je genijalac! Lepo peva, lepo izgleda, potpuno nešto novo. Pokazao je kvalitet i ono što je dobro. Neka peva tuđe pesme, vratio je ono što je dobro. Da se ne lažemo, tuđe pesme je pevao i Saša Kovačević. Sve, samo pozajmljeno od Grka. To je isto radio i Dado Polumenta, zar nije tako?! Za ovog dečka se vidi da je iskren, da je dobar i ujedinio je celu bvšu Jugoslaviju. Pravi jednu neverovatnu atmosferu, mislim da su sada u problemu Vojaž, Desingerica i da ne pričam dalje. Vojaž je došao da sluša Jakova. Zamisli sad njega onakvog frajera kako aplaudira i navija… ja mislim da to nije čak ni njegov opus pesama, jer ovo što ovaj mali peva, to je opus najboljih i najkvalitetnijih pesama koje se pevaju i koja su ostale za sva vremena. Vojaž je došao samo da bi se slikao, kako što su i mnogi drugi došli samo da bi se slikali.Ja ne bih išao da slušam Jakova Jozinovića jer ne slušam tu vrstu muzike, ali cenim to što on radi – ubacio se Đole.
“>
Republika
Pogledaj galeriju
Republika





Dodaj komentar