Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Ćerka voditelja Jovana Memedovića, Maša Memedović, veoma je aktivna na Instagramu gde pokazuje kako izgleda njen svakodnevni život. Ona je otvoreno govorila o tome da nosi polovnu garderobu, a njen specifičan stil inspiriše mnoge žene.
Sada je Maša pozirala u izazovnom izdanju u kakvom je retko viđamo. Ona je imala dekolte do pupka te joj se video deo brusthaltera, a sve gornji deo autfita je ukombinovala uz usku crnu kožnu suknju sa prorezom.
Maša je istakla vitku figuru i dobila pregršt komplimenata.
Podsetimo, Maša je nedavno objasnila da polovne stvari pre upotrebe nosi na hemijsko čišćenje.
– U današnjoj epizodi… Moje omiljene stvari koje sam kupila polovno. Imamo jednu američku pilotsku jaknu, u ovom slučaju sa buvljaka u Somboru. Mislim da je bila hiljadu i po dinara. Maksimum dve hiljade! Odnela sam je na hemijsko čišćenje, kad prođe zima ću nekom kremom da je hidriram – rekla je ona na Instagram.
– Rečeno mi je da mogu to da radim bilo kojom kremom! Moje sve kožne jakne koje imam su polovne, bilo to da mi ih je neko dao, da sam ih nasledila, ili buvljak, second hand, znate već kako to ide.
Da nema komplekse pokazala je i nedavno kada je snimila kako je pored kontejnera pronašla sto koji je uzela i odnela kod sebe kući.
– Ja prosto ne mogu da ne zastanem kad vidim nameštaj na ulici – napisala je oduševljeno.
Podsetimo, Maša uživa u ljubavi i 2023. udala se za Bogosava Apostolovića koji ne voli da se javno eksponira.
Maša se godinama zabavljala sa filmskim rediteljem i scenaristom Bogosavom Apostolovićem, a prsten je prvi put pokazala krajem septembra 2022. godine, kada je bila sa svojim izabranikom na odmoru, na Rodosu.
Bonus video:
(Espreso/Blic/Nina Denda/prenosi:B.S.)




Dodaj komentar