Radio BalkanFox

Đina Džinović napustila Senjak


NAKON ŠTO JE MELINU ISPALIO VERENIK ZA SVADBU, SAD SE I OVO DESILO SA ĆERKOM! Haris ni da čuje - šok sa Senjaka

Đina, Foto: Printscreen/Instagram/djinadzinoviv

Dok svi bruje o odlučila je da napravi veliki životni korak i preseli se u Barselonu.
Ovaj potez dolazi nakon turbulentnog perioda u njenom privatnom životu i odnosi se kako na lične, tako i na emotivne razloge.

Njeni dani ispunjeni su posetama lokalnim restoranima, šoping centrima, igrom tenisa na ekskluzivnim terenima, kao i opuštanjem na plažama ovog prelepog primorskog grada.

Našla novog bogatog momka

– Odnedavno se viđa sa momkom koji već godinama živi u Španiji, i smatrala je da je jedino logično rešenje da se preseli kod njega i uživa daleko od očiju javnosti – otkriva izvor blizak Džinovićevoj.

Haris negoduje

Kako prenose mediji, odnosi između Harisa Džinovića i Đine još uvek su zategnuti, a njen potez da se preseli u Barselonu nije naišao na njegovo odobravanje.

– Đina je bez ikakvog prethodnog dogovora sa Harisom odlučila da se preseli. Njihovi odnosi nisu najbolji još od njegovog razvoda od Meline, a svaki njen sledeći korak on je dočekivao sa negodovanjem. Đina se s njim gotovo i ne čuje otkako je otišla u Španiju, ali ne sumnjam da će se pomiriti, ipak su otac i ćerka, i jasno je koliko se vole – otkriva dobro obavešten izvor.


02:02

OGLASIO SE MAŠINOVOĐA POVODOM NESREĆE U RAKOVICI! Niko ne gleda kada prelazi, vozu treba vreme da se zaustavi Opisao kakve posledice ostavlja ovakva tragedija

(Espreso/kurir/prenela PV)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...