Hrvatski pevač Toni Cetinski otkazao je 8. marta koncert koji je trebalo da održi te noći u hali Spens u Novom Sadu.
Naveo je tada kao razlog to da “Spens kod nekih ljudi nosi bolne uspomene iz ratnih 90-ih”, nakon čega je usledio niz iznenađujućih, za mnoge šokantnih i sramnih poteza što sa njegove, što sa strane njegove supruge Dubravke.
Ekipa Telegrafa ekskluzivno je snimila hrvatskog pevača večeras, u subotu 21. marta u Ljubljani, gde je stigao čak pola sata nakon satnice koja je bila zakazana i najavljena za početak koncerta.
Cetinski je stigao u pratnji supruge, a pre nego što je ušao u prostor u kom treba da nastupa, naša novinarka ga je direktno pitala da li će uputiti izvinjenje građanima Srbije zbog svega što je izjavio poslednjih nekoliko nedelja.
On se blago nasmejao, na ivici podsmeha, i rekao:
– Možda… Možda jednog dana!
Iza njega je išla njegova žena koja ga je rukom pogurala da uđe, pa je razgovor na koji verovatno nisu bili spremni tu i završen.
Podsetimo, pevač večeras nastupa u jednom prostoru u Ljubljani koji, kako smo se uverili na licu mesta, nije popunjen.
Pevač je prethodno otkazao koncert u Spensu, a kako smo tada objavili, prodao je 3.500 ulaznica.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar