Glumica Elizabet Harli je nedavno za događaj u Indiji obukla svoju dobro poznatu haljinu koju je nosila 1999. godine na Met gali.
Mnoge dame bi bile oduševljene da mogu da obuku haljinu koju su prvi put nosile pre 30 godina.
Glumica Elizabet Harli to svakako može, a da pritom izgleda kao da se nije promenila ni trunku.
Lepa glumica je u nedelju na društvenim mrežama objavila fotografiju na kojoj možemo da vidimo kako je izgledala u istoj haljini 1999. godine, a kako danas.
– Živeo Versaće! Za avanturu ovog vikenda u Indiji, pretražila sam svoju arhivu i iskopala jedan od mojih omiljenih komada, koji sam poslednji put nosila na Met gali 1999.godine. Možda je prošlo 27 godina, ali neke ljubavi nikad ne blede – napisala je ona.
Kao i sve haljine koje Elizabet Harli nosi, i ova crna Versaće haljlina je bila atraktivna.
Dugu crnu haljinu krasi dubok V dekolte, ali i dubok šlic koji doseže maltene do kuka.
Osim efektnog kroja, cvetni ukras u crvenim i ružičastim nijansama u predelu stomaka koji je podsećao bukvalno na vatromet, a učinio je ovu haljinu još atraktivnijom.
Prvi put je ovu haljinu obukla na Met gali u Njujorku 1999. godine koja je te godine slavila “rok stil”.
BONUS VIDEO
Ovakvu Džejli još nismo videli, uska haljina, dekolte…
( Glossy, A.V. )




Dodaj komentar