ZA NJU KAO DA JE VRIJEME STALO
Jennifer Lopez održala je ovih dana posljednji svoj koncert u Las Vegasu pa se prisjetila brojnih kostima u kojima je nastupila. Prije nekoliko dana je viralan postao i njezin govor u kojem se ‘obračunala’ s ‘hejterima’
Slavna J.Lo ne skriva svoje obline, posebice na na nastupima. |

Slavna J.Lo ne skriva svoje obline, posebice na na nastupima.

Bira odjevne kombinacije koje ističu njezinu fantastičnu figuru na koju je jako ponosna.

Iako će u srpnju napuniti 57 godina, za nju kao da je vrijeme stalo!

Tijekom jednog koncerta u Las Vegasu se pjevačica obratila svojoj publici i pričala o komentarima koje dobiva na svoj stil odijevanja.

‘Pitaju me: Zašto nosiš ovakve stvari?’, rekla je. Zatim se prošetala po pozornici i okrenula se da pokaže svoju čipkastu prozirnu kombinaciju.

‘Još uvijek ne znam o čemu pričaju’, dodala je kroz smijeh.

Nedavno je privukla pažnju fanova objavivši zavodljive fotografije iz glazbenog studija, na kojima je istaknula svoju besprijekornu figuru i duge noge u mini haljini.

U opuštenoj, ali glamuroznoj atmosferi studija, Jennifer pozira s mikrofonom u ruci i visokim potpeticama, potvrđujući da joj stila i samopouzdanja ne nedostaje ni tijekom rada.


Obožavatelji su je u komentarima odmah zasuli komplimentima poput ‘kraljica’ i ‘neodoljiva’, ne skrivajući oduševljenje njezinim izgledom i energijom.

Jennifer Lopez zablistala je i na gala večeri “An Unforgettable Evening”, a na društvenim mrežama je objavila i fotografije koje je sama snimila.

Izgleda odlično, a najveću pažnju privukao je njen dekolte. Oduševila je u elegantnoj crnoj slip haljini dubokog dekoltea, preko koje je nosila sofisticirani crni sako. Cijeli izgled upotpunila je raskošnim nakitom – od svjetlucavih visećih naušnica do upečatljivog prstena na desnoj ruci.

Ma tko bi rekao da ima 56 godina…

Prošlog je mjeseca objavila fotku na kojoj je pozirala ispred ogledala s minimalnom šminkom i bez filtera. U objavi je kratko poručila: ‘Neka bude jednostavno’.

A komentari su se nizali ispod objave… Neki su hvalili njezin izgled. ‘Predivna’, ‘Rasturila si’, ‘Kraljica’, pisali su neki, dok drugi smatraju da se previše trudi zadržati madolik izgled. ‘Toliko se trudi izgledati kao da ima 23 godine…’, pisali su.


Lopez ponosno ističe svoje obline i ne srami se pokazati tijelo u koje ulaže toliko truda.

























Dodaj komentar