Radio BalkanFox

Goga Sekulić se raspravljala sa roditeljima nakon završenog fakulteta zbog pevanja


Puls poznatih

Goga Sekulić se raspravljala sa roditeljima nakon završenog fakulteta zbog pevanja

  • Goga je spomenula svoj prvi zarađeni novac dok je još bila dete
  • Goga je sa svima poelila tužnu vest o gubitku majke

Pevačica Goga Sekulić prisetila se jednom prilikom svoje mladosti, te je tada progovorila o najvećoj raspravi sa majkom i ocem.

Goga Sekulić (Foto: Ringier)
Goga Sekulić (Foto: Ringier) – Ringier

Naime, Goga je otkrila oko čega nikako nisu mogli da se slože.

– Najgora svađa je bila zbog toga što sam odlučila da budem pevačica, a to nikako nije moglo da se pomisli! – rekla je ona.

Goga Sekulić
Goga Sekulić – Aleksandar Dojkić / Ringier

– Uslove sam ispunila, da se obrazujem i završim Ekonomski fakultet, da bih radila to što volim – dodala je Goga za “Informer”.

Otkrila je i kako je svojevremeno zaradila prve pare.

– Pravila sam priredbe u ulici, pored porodične kuće. Imala sam 6-7 godina, pevala i vodila program, a onda naplaćivala ulaz – rekla je pevačica za pomenut medij.

Goga saopštila tužnu vest

Folkerka Goga Sekulić oglasila se i saopštila da joj je umrla majka. Ona je podelila njihovu zajedničku fotografiju i opisom rasplakala pratioce. Goga je jako bila vezana za majku Nadu i ističe da ne može da prihvati vesti o njenoj smrti.

Goga Sekulić (Foto: Instagram)
Goga Sekulić (Foto: Instagram) – Instagram / screenshot

– Majko… Ne, ne mogu to podneti i ne želim verovati – napisala je pevačica uz emotikon slomljenog srca.

Bonus video:

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...