Pevač Sloba Radanović je izgradio luksuznu vilu u Slankamenu od preko 300 kvadratnih metara za svoju porodicu.
Lift je instaliran unutar vile kao deo zbog zdravstvenih potreba njegove majke Draginje.
Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, odgovorila je na pitanje koje joj je stiglo putem Instagrama, a koje se ticalo njihove porodične kuće u Slankamenu. Naime, mnoge je zanimalo da li je bezbedno imati lift u porodičnoj kući, s obzirom na to da je reč o jednoj od luksuznijih stavki njihovog doma.
Jelena je bez zadrške objasnila da ne vidi ništa sporno u tome, istakavši da ne voli da razmišlja unapred o negativnim scenarijima.
“Ne mislim da je opasno, ne izmišljam negativne scenarije. Nama je zabavno i olakšavajuće, Naum se vozi po ceo dan, misli da je u igraonici” – objasnila je Jelena.
Foto: jeja.radanovic / Instagram
Podsetimo, pevač Sloba Radanović sagradio je ogromnu vilu u Slankamenu. Novi dom u kom će boraviti on i njegova porodica, sin Damjan, supruga Jelena i njena deca iz prvog braka, prostire se na preko 300 kvadratnih metara.
Sloba je nedavno na svom profilu na Instagramu pokazao kako su on i Jelena sredili unutrašnjost vile u Slankamenu. Oni su zbog Slobine mame ugradili i lift, o čemu je Jelena pisala na mrežama.
Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier
Naime, Draginja je prošle godine imala zdravstvene probleme, a njena snajka je na Instagramu otkrila da će nakon oporavka živeti sa njima.
– Gaga je kao zmaj, 15 operacija, sve je okej sad. Ide kući, kada budu gotovi radovi stiže kod nas da fleksuje. Radi joj se sprat, sve na dugme – napisala je Jelena.




Dodaj komentar