Radio BalkanFox

Kuma Ilda konačno otkrila šta se zaista dešava sa Zoricom Brunclik!


Puls poznatih

Kuma Ilda konačno otkrila šta se zaista dešava sa Zoricom Brunclik!

  • Istakla je važnost porodične podrške u životu i karijeri, koja joj daje najveću snagu.
  • Koncert sprema kao pravi spektakl sa novim pesmama i vizuelnim efektima, obećavajući iznenađenja publici.

Pevačica Ilda Šaulić nedavno je organizovala konferenciju za medije povodom svog predstojećeg velikog koncerta, koji je zakazan za novembar u beogradskom Sava centru. Tom prilikom, Ilda se osvrnula na aktuelno zdravstveno stanje svoje kume i proslavljene koleginice Zorice Brunclik, pružajući joj javno punu podršku u oporavku.

Zorica Brunclik (Foto: Ringier/Milan Ilić)
Zorica Brunclik (Foto: Ringier/Milan Ilić) – Milan Ilić / Ringier

Uverena da će njena kuma iz ove situacije izaći kao pobednik, Ilda je podelila ohrabrujuće vesti o njenom lečenju:

Ilda Šaulić
Ilda Šaulić – Blic TV / Ringier

„Ono što ja mogu da kažem jeste da se Zorica uspešno oporavlja, nadam se da ćemo uskoro moći da je vidimo na koncertima, slušamo njene divne pesme. Svi smo uz kumu, ona je veliki borac i iz ove bitke će isto izaći kao pobednik -”.

Govoreći o izazovima koje donosi život i karijera, pevačica je naglasila koliko joj znači oslonac njenih najbližih:

„Porodica je uvek tu ona je najveća snaga, mi smo vezani, uvek se podržavamo kad je nešto dešava u našim životima. Za mene je srce na mestu kada su oni tu, pogotovo kad su neke ozbiljne i krupne stvari u pitanju.”.

Ilda Šaulić
Ilda Šaulić – Aleksandar Krstović / Ringier

Kada je reč o samom novembarskom koncertu, Ilda vredno radi na pripremama i obećava spektakl za svoju publiku:

„Ja sam profesionalac, već su počele pripreme za koncert. Iznenadićemo publiku sa mnogo stvari, nekim vizuelnim efektima, nekim novim pesmama.”.

Ilda Šaulić (Foto: Ringier/Rajko Ristić)
Ilda Šaulić (Foto: Ringier/Rajko Ristić) – Rajko Ristić / Ringier

Biće tatinih pesama

Ono što ovom muzičkom događaju daje posebnu i emotivnu notu jeste činjenica da se datum Ildinog koncerta neplanirano poklopio sa danom kada je njen pokojni otac, legenda narodne muzike Šaban Šaulić, takođe nastupao u Sava centru. O ovoj neverovatnoj slučajnosti i gostima na koncertu, Ilda je ispričala:

„ Kada smo birali datume, ja sam negde htela neki decembar, onda je došla ponuda za 26, 27 novembar, ja sam rekla 26. jer volim četvrtak, kada sam sestri rekla za datum, ona mi je rekla, znaš li i da naš tata je imao 26. novembra koncert u Sava centru. Mislim da u životu ništa nije slučajno. Biće tatinih pesama, ja sam neke i obradila. Biće gostiju, ne bih još otkrivala. Marija Šerifović i ja smo prijateljice, drugarice, odrastale smo zajedno, porodično se družimo.

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...