Radio BalkanFox

LJUBAV OD MOG PRVOG UDAHA…. ZAUVEK! Tužne vesti iz doma Mlice Milše, NJEGOVA SMRT razorila glumicu!


Glumica Milica Milša ponovo je dirnula javnost emotivnom objavom na društvenim mrežama. Na svom Fejsbuk profilu podelila je fotografiju iz detinjstva i uz nju napisala potresan status posvećen svom ocu Antoniju Isakoviću, koji je i posle više od dve decenije duboko prisutan u njenim mislima i emocijama. Njene reči svedoče o trajnoj vezi, ljubavi i nedostajanju koje vreme nije uspelo da umanji.

 

 

– TATA… moje si nedostajanje već 24 godine i ljubav od mog prvog udaha. U beskraju u večnosti, zauvek – napisala je glumica uz fotografiju koja odiše nežnošću i toplinom, evocirajući uspomene na najranije dane svog života.

Objava je izazvala brojne reakcije pratilaca koji nisu krili emocije, pa su se ispod fotografije nizali komentari puni toplih reči i podrške. “Kakva lepota i toplina”, “Lepa devojčica”, samo su neki od komentara koji su svedočili o tome koliko je Miličina objava dirnula javnost.

Podsetimo, Milica Milša (57) nedavno je putem Instagrama podelila i veoma lično iskustvo vezano za svoje zdravstveno stanje. Kako je navela, sasvim slučajno je otkrila promene na koži, zahvaljujući pažnji svoje kozmetičarke, a ubrzo potom i sama je primetila još jednu sličnu promenu. Nakon toga je odmah potražila lekarsku pomoć, gde joj je dijagnostifikovan basocelularni karcinom kože na dva mesta.

Foto: ST/Dragan Kadić

Žarko i Milica

– Sasvim slučajno, pre nekoliko dana, kozmetičarka mi je otkrila promenu na koži. Par dana kasnije i sama sam otkrila još jednu. Odmah sam otišla kod lekara i dijagnostifikovan mi je basocelularni karcinom kože na dva mesta. Juče sam imala dve operacije. I dobro je što sam odmah otišla kod lekara i što su operacije urađene odmah. Zato želim da upozorim sve da ne zanemaruju promene na svojoj koži i da odmah odu kod lekara čim primete nešto tako. Jer, to je jako bitno da bi se bolest izlečila. Idemo dalje – napisala je Milša  nedavno na pomenutoj mreži.

Podrška nije izostala ni od njenog supruga Žarka Jokanovića, koji se takođe oglasio na Instagramu, uputivši joj kratku, ali snažnu poruku punu ohrabrenja i ljubavi.

– Moj hrabri Emčić… Prošli smo i ovo… Idemo dalje – poručio je Jokanović uz njenu fotografiju, jasno stavljajući do znanja da je uz nju u svakom koraku.

TEK OPERISANOJ MILICI MILŠI STIGLE NOVE VESTI: Na Badnji dan joj saopštili istinu, Žarko odmah reagovao!

BONUS VIDEO:





Republika

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Facebook Pagelike Widget