Radio BalkanFox

Margo Robi zapalila sve u crvenim halterima


Margo Robi još jednom je potvrdila status modne ikone. Na londonskoj promociji filma “Orkanski visovi” pojavila se u pravom modnom raritetu, Diorovoj kreaciji iz arhive, koju je još 1992. godine osmislio Džon Galijano.

Postoje stvari koje se uvek mogu očekivati, a to je da će se Margo Robi na svakom promotivnom događaju pojaviti u izdanju koje podiže lestvicu.

Njeni modni izbori na crvenom tepihu gotovo nikada ne prolaze nezapaženo.

Nakon što je tokom promocije filma “Barbi” 2023. oduševila svet nizom tematskih kombinacija, glumica je i 2026. započela u velikom stilu. Zajedno sa stilistom Endruom Mukamalom vratila se reflektorima povodom novog filmskog projekta, a prvi utisci modnih kritičara su više nego pozitivni.

Diorov kaput

Za fotografisanje u Londonu, Margo je odabrala svetlozeleni Diorov kaput, haljinu sa klasičnim toalet printom. Model je ukrašen diskretnim ružičastim perjem na rukavima i oko okovratnika, dok je kroj naglasio struk i ostavio suptilan deo stomaka otkrivenim.

“>

Tanjug/AP

Tanjug/AP





Informer

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...