Princ od Vranje večeras predstavlja Srbiju na Evroviziji u Bazelu sa pesmom “Mila”, pod rednim brojem 15.
Pevačica Marija Šerifović je 2007. godine donela pobedu Srbiji, a sada se oglasila na svom profilu na Instagramu neposredno pred nastup Princa od Vranje i pružila mu veliku podršku, što će njemu sigurno značiti.
“Za Srbiju se uvek glasa” Tako da znate šta vam je činiti” – napisala je Marija kratko i jasno.
Predstavnik Srbije, Princ od Vranje, takmiči se pesmom “Mila” pod rednim brojem 15, a pred nastup se oglasio na mrežama.
– Dragi ljudi, došao je dan koji sam čekao i sanjao. Sve je spremno za polufinale i nastup Srbije. Jedva čekam da vidite šta smo pripremili i nadam se da ćete uživati. Večeras podržite Srbiju, gledajte, navijajte, pošaljite pozitivnu energiju i glasajte za Milu – redni broj 15″, napisao je Princ na svom Instagramu.
Dodaj komentar