- Mile Kitić je kritikovao kolege koje se nisu povukle iz pevanja uprkos zdravstvenim ograničenjima.
- Istakao je da njegovi koncerti privlače raznoliku publiku i da je zadovoljan svojim rezultatima.
Pevač Mile Kitić je, prilikom davanja poslednjeg intervjua, isprozivao kolege koje se nisu penzionisale iako je, kako smatra, pravo vreme za to. Naime, njemu smeta to što mnogi od njih i dalje pevaju, iako ih je grlo odavno izdalo.
– Ja sam od moje generacije najaktuelniji na terenu. Ima kolega koji već ne mogu da pevaju, izađu na binu, grlo. Ajde, brate kući, sedi pij kaf – istakao je Mile.
Šta je Mile rekao o Šemsi Suljaković, Miši Kovaču i Kemalu Malovčiću?

– Na moj koncert dođu deca od 18, 19 godina, dođu ovi mojih godina 60, 70, ali ja sam bio hrabar, čak i u muzici. To me je održalo. Ali ako ja mogu, ako je narod zadovoljan i dođe publika. Što ne bih radio. I zdrav sam. Evo Mišo Kovač koji više ne može čovek, ali još ga vole – dodao je Mile.
– Šemsa i Kemal Malovčić su moji prijatelji. Kemal je već lošeg stanja, Šemsa se tu malo bori. Ja kad dođem u to stanje, ja ću se povući. Čim izađem na binu da ne mogu, povlačim se – dodao je Mile.
Na Miletovom koncertu u Zagrebu nije se pojavila bivša snajka Ivice Dačića, Milica Jokić, iako je bila najavljena. Kitić kaže da je to bio propust organizatora.
– Ja Milicu mnogo volim. Fina devojka, dobro peva. Sve je bilo prodato. Međutim, za sve ko se pojavljivao na bini, morao je imati radnu dozvolu. Oni su njoj zaboravili da naprave radnu dozvolu. To je bio problem u organizaciji. Poslali su pasoš i informacije, da se napravi radna dozvola – dodao je Mile.
– Zadnji dan iz organizaciji su rekli Milice, ti nemaš radnu dozvolu. Elena je pevala dve pesme, Đogani i ja zajedničku i dve pesme. Emir peva moje pesme po kafanama. Emir je slučajno bio tu. Ja sam jedino Elenu poveo. Bilo mi je bitno da mi dete peva pred 80. 000 ljudi – dodao je Mile.
– Ja se izvinjavam Milici, nisam ja kriv – zaključio je Mile.
VIDEO: Mile Kitić, izjava





Dodaj komentar