Milica Todorović podelila je anegdotu o druženjima sa Popovićem na Bežanijskoj kosi.
Lepa Brena je govorila o Popoviću sa suzama.
Veliku pažnju javnosti izazvao je dokumentarni film „Sale“ o Saši Popoviću. Među sagovornicima bila je i Milica Todorović, pobednica „Zvezda Granda“, koja je ispričala anegdotu koja joj je posebno ostala u pamćenju.
Milica, koja je praktično „odrasla u Grandu“, nakon pobede u popularnom takmičenju posebno ističe zajednička druženja sa Sašom na Bežanijskoj kosi.
– Mi smo dosta vremena provodili na Bežaniji u studiju. To su bile situacije jako zanimljive i smešne. Ostalo mi je u glavi kako je voleo da se češka o prozor. Otvori prozor i kaže: “Jao, da li postoji nešto bolje?”. Koliko sam ja bila tada mala, a sećam se toga. Uvek je bio nasmejan – prisetila se Milica Todorović kroz suze.
Foto: TV Prva / screenshot
Podsetimo, Milica Todorović se nedavno porodila i na svet donela sina Bogdana, a naše ekipe uspele su da je usnime ispred zgrade u kojoj živi u Beogradu. Detaljnije pogledajte u videu ispod:
Lepa Brena na ivici suza o Saši Popoviću
Lepa Brena, takođe je govorila o Saši Popoviću, a u jednom trenutku jedva je uspela da zadrži suze:
“Teško je izgubiti dobrog prijatelja, jako teško. Kažu da vreme leči sve, ali Bože mili zašto odlaze najbolji” – rekla je Lepa Brena.
“Ja mislim da sam ja Saši i cela moja porodica pokazali koliko ga cenimo, volimo i poštujemo. Ne verujem da postoje osobe u životu koje su bile veća podrška u njegovim idejama i samo ono što smo učinili za njega i Boba i ja. Šta god da se dešava sa poslom oko nas, boriće se do poslednje daha da budemo najbolji” – pričala je Brena.




Dodaj komentar