Dokumentarni film “Sale” o Saši Popoviću, izazvao je veliku pažnju javnosti, a emotivna priča o životu i karijeri estradnog maga zaokružena je ispovestima porodice, prijatelja i najbližih saradnika koji su podelili uspomene na njega.
Kao jedan od svedoka njegovog života, među sagovornicima našla se i pobednica Zvezda Granda Milica Todorović koja je ispričala zanimljivu anegdotu koja joj je ostala u sećanju.
Milica, koja je “odrasla u Grandu”, nakon pobede u popularnom takmičenju posebno pamti njihova druženja na Bežanijskoj kosi.
– Mi smo dosta vremena provodili na Bežaniji u studiju. To su bile situacije jako zanimljive i smešne. Ostalo mi je u glavi kako je voleo da se češka o prozor. Otvori prozor i kaže: “Jao, da li postoji nešto bolje?”. Koliko sam ja bila tada mala, a sećam se toga. Uvek je bio nasmejan – prisetila se Milica Todorović kroz suze.
Inače, ovo je njeno prvo pojavljivanje pred kamerama otkad se saznalo za njenu trudnoći i to da je postala majka.
“Sale mi je bio kao drugi otac”
Milica je ispričala kako se Saša Popović zalagao za nju.
– Sale je meni uvek bio kao drugi otac, ali to je živa istina. Uvek se tako postavljao prema meni, od samih početaka. Ja sam došla u Grand produkciju sa 13 godina. Uvek kad bih doputovala sa mamom iz Kruševca on bi me pitao: “Kako ste putovale? Da li imate dovoljno para? Imate li gde da prespavate?” – rekla je Milica Todorović, koja i dalje ne može da se pomiri sa Sašinim odlaskom.
– Ne mogu to da prihvatim uopšte… – rekla je Milica u suzama.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar