Radio BalkanFox

Mina Vrbaški o Relji i Aniti


Razvezla je jezik i otkrila sve o odnosu Anite i Relje: Ona je jedna obična...

Foto: Stefan Stojanović MONDO

Mina Vrbaški je u emisiji ”Pitanja novinara” prokomentarisala Anitu Stanojlović, te ponovo otvorila temu o njenoj navodnoj aferi sa pevačem Reljom Popovićem.

Otkrila je nove detalje, a onda se u priču dodao jedan reper, takođe veoma poznat javnosti.

– Mina, kako komentarišeš Anitu? – upitao je novinar.

Pravio joj džin tonik

– Kao jednu običnu ljubavnicu. Sve sam rekla kada je u pitanju onoga što mi je govorila za Relju. Govorila mi je da joj je pravio džin tonik jer je imala tremu kad je još neko sa njima bio u studiju. Sve ostalo sam sve već rekla. Nju je strah da sve to prizna – kazala je Mina.

– Ona je rekla da si ti bila sa Bibom, reperom koji je oženjen, da li je to tačno? – upitao je Darko.

– Ne. To nije tačno. Anita je ta koja se čula sa Bibom. Što se tiče Bibe i mene, ja njega znam odavno, to je dečko na mestu i ja ništa nikada sa njim nisam imala – rekla je Mina.

Anita i Mina na ratnoj nozi zbog Relje

Tokom “Igre istine” došlo je do haosa kad su zaratile Anita Stanojlović i Mina Vrbaški i kad je na dnevni red ponovo došla njena navodna afera sa Reljom Popovićem.

– Luka, ako je voliš ne blamiraj se i to je bilo pre tebe. Ona ima razlog što te je lagala jer je na televiziji. Možda bi to i priznala napolju – rekao je Asmin.

– Kako je njima rekla? Ne zakopčavam na leđa. Pre tri dana sam joj rekao da nemam poverenje u nju – dodao je Luka.

– Sada me kanališ – rekla je Anita.

– Pa nisi mi ispričala za Relju – dodao je on.

– Pa nisam – poručila je Anita.

– Sada je sama dala odgovor. Treba da kaže šta postoji – rekla je Mina.

– Mina, tvoja reakcija je meni rekla da je ona slagala. Rekao sam da neću biti sa njom ako je bila. Zna da sumnjam od prvog dana i da joj nisam verovao zbog Mine, Dače i kako se upetljala – govorio je Luka.

(Espreso/Kurir/DČ)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...