U emotivnoj ispovesti je govorila o borbi za potomstvo i procesu vantelesne oplodnje
Ivana redovno trenira, kombinuje jogu i aerobik, i trenira isključivo sa sopstvenom težinom, bez tegova
Bivša manekenka Ivana Korab danas proslavlja rođendan. Njoj čitavog dana na Instagramu pristižu čestitke sa svih strana, a mnogi su iznenađeni kada čuju koliko godina ima.
Ivana je proslavila 40. rođendan, a ljudi su masovno komentarisali da izgleda mnogo mlađe.
Foto: Instagram/ivanakorab / Drustvene mreze
“Da li je moguće da ova žena ima 40 godina?”, “Svaka čast”, “Dala bih joj 30”, neki su od komentara koji kruže mrežama.
Inače, Ivana redovno trenira i vodi računa o ishrani, a nedavno je otkrila kako izgledaju njeni treninzi.
Foto: Instagram/ivanakorab / screenshot
– Kombinujem vežbe koje radim na časovima joge, sa aerobikom. Pravim i neke druge kombinacije koje nisu svakidašnje, jer sam dobro upoznala svoje telo. Volim da trening učinim zabavnim zbog čega testiram neke nove tehnike. Treniram isključivo sa sopstvenom kilažom, nikada ne dižem tegove – objasnila je nedavno.
O borbi za potomstvo
Podsetimo, Ivana je u emotivnoj ispovesti koju je jednom prilikom dala gostujući na Blic TV, govorila o procesu VTO.
Foto: Blic TV / Ringier
– Zbog vantelesne ti već imaš stomačić, jastuče ti se napravi oko stomaka, a još uvek ti nisu vratili taj embrion zbog hormona i svega. Meni su već vratili i ja sam ostala trudna, ali to nije opstalo. I sad, ja dolazim na neko slikanje, ne dišem da niko ne vidi, a već se osećam kao burence. Kako imam modrice od svega toga, mene fotograf pita da li treba nešto da “tušira” i ja mu tu kažem za modrice, jer su one bile i na rukama, na stomaku, na butinama, svugde. I sad tu neka (žena) kaže: “Kad bi bili ovde paparaci“, ja kažem: “Da, da lema me muž”. To je bila insinuacija da mene neko tuče, ali ona ne zna kroz šta ja prolazim. Okrenula sam to na sarkazam. Šta drugo da uradiš, nego da napraviš foru od toga – rekla je ona tada u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”.




Dodaj komentar