Nedavno je završila doktorske studije.
Pored muzičke karijere, radi i kao nastavnica, a zaposlena je i u državnoj firmi.
Pevačica Tamara Dragić ima najlepši mogući razlog za slavlje! Iako svoj privatni život pažljivo čuva od očiju javnosti, pevačica je odlučila da sa svojim pratiocima podeli delić svoje intimne sreće.
Nakon što se u četvrtoj deceniji ostvarila u najvažnijoj životnoj ulozi, Tamara je sada obeležila prvi rođendan svog sina. Tom prilikom, objavila je predivnu porodičnu fotografiju na kojoj je u zagrljaju sa svojim naslednikom i suprugom, kojeg inače vešto krije od medija.
Na fotografiji je zabeležen emotivan, spontan trenutak ove tročlane porodice u predivno dekorisanom prostoru za proslavu rođendana.
Foto: tamara_dragic / Instagram
Tamara izgleda besprekorno i zgodno u kratkoj, lepršavoj roze haljini na bretele, koju je ukombinovala sa elegantnim bež salonkama. Ona u naručju drži svog sina, koji je preslatko stilizovan u belu košulju, bež pantalonice i male crno-bele patike. Pored njih stoji njen suprug, a njegovo lice je uslikano iz profila dok nežno gleda u sina i suprugu, čime je Tamara ostala dosledna svojoj odluci da ne eksponira njegov identitet u potpunosti.
Završila doktorske studije
– Možete me zvati doktorka, jer sam od danas zvanično doktor kulturoloških nauka. Ova doktorkska disertacija nastala je iz želje da dam svoj lični doprinos povećanju bezbednosti saobraćaja u našoj zmlji. Kako sam poslednjih godina suočena sa stanjem bezbednosti saobraćaja, gde povećani obim saobraćajnih nezgoda kao pošast odnosi veliki broj života, odlučila sam da uz pomoć nauke dođem do odgovora na pitanje: Kako povećati nivo bezbednosti drumskog saobraćaja?– izjavila je Tamara i dodala:
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
– Naučno i stručno usavršavanje na putu kroz doktorske studije dalo mi je novu perspektivu u razmišljanju, shvatanju i prihvatanju. Na ovom putu, punom izazova, imala sam priliku da radim sa mnogim divnim ljudima koji su, svako na svoj način, doprineli da kroz sve ove procese i faze rastem i razvijam se i sve ovo učinim znatno lakšim.
– Hvala svima koji su mi pružili podršku i svima koji su na bilo koji način doprineli kvalitetu ove disertacije. Ovu doktorsku disertaciju posvećuje, svom tati, bez koga ni ovaj životni cilj ne bi bio ostvaren. Vaša dr Tamara Dragić– napisala je ona, dok se u komentarima nizale čestitke prijatelja i kolega.
Foto: Instagram/tamara_dragic / Drustvene mreze
“Ja radim i u jednoj državnoj firmi”
Tamara Dragić je inače magistrirala muzičku pedagogiju na Fakultetu muzičke umetnosti. Ona je svojevremno radila i kao stjuardesa, a pored bavljenja muzikom, radi i u jednoj državnoj firmi.
– Generalno ljudi vole da etiketiraju, ali ja radim i u jednoj državnoj firmi i magistrirala sam muzičku pedagogiju, predajem i solfeđo i klavir i pevanje i sada sam na doktorskim studijama – istakla je Tamara nedavno za Grandonline.




Dodaj komentar