Radio BalkanFox

Nina Badrić pomerila koncert zbog prehlade


"Lečimo se..." Nina Badrić pomerila koncert zbog zdravstvenog stanja! Leži u krevetu, pokrivena... (FOTO)

Foto: prentscreen/instagram/badrich

Pevačica Nina Badrić zabrinula je svoje pratioce poslednjom objavom na društvenim mrežama, nakon koje je otkriveno da je zbog narušenog zdravstvenog stanja bila primorana da pomeri zakazani nastup u Bihaću.

Naime, Nina je najpre podelila fotografiju iz kreveta, na kojoj se vidi kako leži pokrivena, uz kratak opis:

Nina Badrić
foto: Printscreen/Instagram/badrich

– Lečimo se da budemo spremni za koncerte.

Ova objava odmah je izazvala brojne reakcije, pa se pevačica ubrzo ponovo oglasila kako bi objasnila situaciju.

– Zbog prehlade i temperature moram da pomerim koncert u Bihaću. Našli smo novi datum, hvala organizatorima na razumevanju – rekla je ona.

Podsetimo, Nina je novi režim ishrane uvela pre četiri godine i striktno ga se pridržava. Naime, iz ishrane je izbacila namirnice životinjskog porekla.

– Od kada se ovako hranim, moje telo je u balansu, koža i kosa su sjajni, a snage i energije imam milion puta više u odnosu na pređašnje godine kada nisam razmišljala toliko koje namirnice unosim u sebe.

– Pratila sam dugo način ishrane Novaka Đokovića i mnogih meni bliskih ljudi koji se tako hrane godinama i zaista sve ima smisla. Moja snaga se utrostručila. I duh i telo. Osećam se odlično, poletno, bistro, snažno i svakome preporučujem da zdravom ishranom diže svoj imunitet, a samim time kilogrami se tope. Ova promena je način života, a ne jednokratna dijeta, a benefiti ovakve ishrane su zaista nesagledivi za naše zdravlje i život – ispričala je Nina Badrić.

Bonus video:


00:44

Nina Badrić posetila Ostrog, veliku srpsku svetinju

(Espreso/Telegraf.rs/TM)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Facebook Pagelike Widget