Radio BalkanFox

Obelodanila sve detalje, evo šta se dešava u PORODIČNOM DOMU!


Juče su prvi put procurili snimci oca Miličinog deteta sa proslave rođenja, a kako smo saznali u pitanju je muškarac koji je u braku 19 godina i ima dvoje dece. Njegova supruga Lj. M. (ime i prezime poznato redakciji) ekskluzivno se juče oglasila za Pink.rs i otkrila šokantne detalje o upoznavanju sa pevačicom, danu kada je saznala da njen suprug čeka dete sa pevačicom, što možete pročitati u nastavku:

Dan nakon što je za naš portal govorila o suprugu i pevačici, stupili smo u kontakt Lj.M. koja nam je otkrila da li ju je pevačica kontaktirala i da li je imala neki problem:

– Niko me nije zvao, niti bilo šta pitao, mi smo jako loše, i ne želim više o toj temi, razumite – poručila je Lj.M. za Pink

Foto: ST/Vladimir Lukić

Milica Todorović

 

Podsetimo, supruga oca deteta pevačice Milice Todorović oglasila se za domaće medije gde je otkrila da je obavila razgovor s pevačicom. Ona tvrdi da Milica samo želi da se njih dvoje razvedu, a kako dalje navodi, on nema u planu da napusti porodicu.

– On mi je saopštio pre mesec dana da čeka dete s Milicom. Ja sam bila u čudu, potražila sam Milicu odmah, srela sam je ispred njene zgrade, pozvala me je gore u stan da popričamo. Tamo je bio moj suprug. Ja sam s devojkom lepo pričala, s njim nisam lepo pričala. Sumnjala jesam, nisam ništa gledala i tražila ni poruke ni ništa – rekla je ona i nastavila:

– Milica i ja smo lepo razgovarale, ona je meni rekla da su oni u vezi godinu dana i da ona čeka da se mi razvedemo. On je meni rekao da porodicu ne želi da napušta, ne znam šta je pričao njoj. Milica samo želi da se mi razvedemo i da on bude sa njima – rekla je ona za Pink.

BONUS VIDEO:





Republika

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...