Holivud je u šoku nakon što su reditelj Rob Rajner (78) i njegova supruga Mišel Rajner (68) pronađeni mrtvi u svom domu u Los Anđelesu.
Tela bračnog para, koja su imala povrede od uboda nožem, pronašla je njihova ćerka Romi.
Policija je u nedelju uveče potvrdila identitet preminulih, a prema navodima izvora, njihov sin Nik dovodi se u vezu sa tragedijom, kako piše People.
Povodom stravičnog događaja oglasila Robova ćerka iz prvog braka, Trejsi Rajner.
– Dolazim iz najbolje porodice ikada. Ne znam šta da kažem. U šoku sam – izjavila je ćerka preminulih za NBC News.
Rob Rajner bio je jedan od najpoznatijih holivudskih reditelja, a široj publici ostao je upamćen po filmu “Kad je Hari sreo Sali”, na čijem je snimanju upoznao svoju suprugu Mišel.
Njihova ljubavna priča trajala je godinama i bila je inspiracija mnogima.
Fanovi širom sveta prate istragu ovog strašnog incidenta, dok porodica pokušava da se sabere nakon tragedije koja ih je zadesila.
(Telegraf.rs/People)





Dodaj komentar