- Osvojila je titulu najboljeg modela Evrope 2003. godine i pojavila se u brojnim spotovima
- Posle razvoda od Duška Šarića, sa kojim ima dvoje dece, preselila se iz Vile na Dedinju u Surčin
Poznati biznismen Branko Babić, danas uživa u braku sa lepoticom iz Crne Gore Milicom Šćekić, a pre nje je bio u braku sa Svetlanom Dimitrić Šarić.
Ceca Šarić pre četiri godine podnela je zahtev za razvod od Babića, nakon četiri godine ljubavi, a bila je poznata javnosti i zbog braka sa Duškom Šarićem.
Ceca je veoma aktivna na društvenim mrežama, gde imamo priliku da posvedočimo njenoj svakodnevnici ali i zanosnim izdanjima.
Ona svoje pratioce često počasti izazovnim objavama ispod kojih znaju da se nanižu komplimenti.
Pojavljivala se u spotovima
Podsetimo, Šarićka je 2003. godine proglašena najboljim modelom na Starom kontinentu, a takođe se pojavljivala u mnogim spotovima.
Inače, Svetlana se 2005. godine udala Duška Šarića, a od njega se razvela 2010. godine, a u braku su dobili dvoje dece. Posle razvoda od Šarica, sa naslednicima se iz Vile na Dedinju preselila u Surčin.
Kako se ranije spekulisalo, Branko Babić je na sve načine pokušavao da zadrži, a potom i da vrati Svetlanu, ali nije uspeo u tome.
Bonus video:




Dodaj komentar