Vjekoslava je takođe iznela lepo mišljenje o Danijeli
Tonči je jednom prilikom otkrio kako je počela ljubav Petra i Hane
Pevač Petar Grašo uživa u braku sa 14 godina mlađom koleginicom Hanom Huljić, sa kojom je dobio dvoje dece – ćerku Albu i sina Tonija, a iza sebe ima 20 godina dugu vezu sa pevačicom Danijelom Martinović. Danijela poznaje Hanine roditelje, a čak je jednom prilikom otkrila da je njenu majku doživljavala kao svoju.
Danijela Martinović je o Vjekoslavi imala samo reči hvale, a upoznala ju je kada je imala 19 godina kada je postala deo grupe “Magazin”.
Foto: Vesna Lalić / Ringier
– Vjekoslavu poznajem od svoje 19. godine, dakle kad sam došla u Magazin. To je bio jedan vrlo, vrlo veliki zalogaj nakon Ljiljane Nikolovske, koja je po mom mišljenju i dan danas jedna od najboljih pevačica ovih prostora svih vremena- rekla je Danijela tada za “HRT”.
– Ona je otvorila velika vrata na koja je ušla i koja su večno ostala otvorena, dodala je Danijela i naglasila da je u mladosti Vjekoslavu gledala kao drugu majku.
Foto: Zoran Ilić / Ringier
– Ja kad sam započinjala, osjećala sam tu neku žensku sigurnost u njoj i znala sam često puta, pogotovo na festivalima kad bi se viđali, kad bi ona bodrila nas, sesti joj u krilo i to je bilo zaista tako prirodno, osetila sam neku majčinsku sigurnost u njenom krilu. I to sam kasnije shvatila, to uopšte nema veze s godinama, to naprosto imate u sebi i širite to iz sebe – istakla je ona sada.
Vjekoslava o Danijeli
Vjekoslava je, takođe, imala samo lepe reči za Danijelu.
Foto: Milan Ilić, Printscreen, Blic TV / Ringier
– Kad je došla u bend, Danijela je bila jako mlada i bila je nekih osam, devet godina u bendu i kad je otišla njena se samostalna karijera ustanovila kao jedna vrlo raskošna karijera. Zapravo tih 90-ih godina, ona je bila možda najveća zvezda zabavne muzike i njen album je bio najprodavaniji album tih 90-ih godina s hitovima “Zovem te ja” i “Da je slađe zaspati – rekla tada, preneo je CDM.
Tonči o ljubavi ćerke i Graša
Podsetimo, Tonči je jednom prilikom otkrio kakao je shvatio da su Petar i Hana više od prijatelja.
Foto: Milan Ilić / Ringier
– Shvatio sam da se nešto događa između njega i moje kćeri kad on više nije imao primedbi. Dođemo u studio, snimimo pesmu i njemu je sve ok. Složi se sa mnom svaki put, nema problema, razgovori teku normalno. Mislio sam da mu je nešto. Da mora doktoru. Mislio sam da je bolestan – rekao je Tonči Huljić.





Dodaj komentar