Radio BalkanFox

Pevač bio sa misicom koju je upoznao u rijalitiju, a onda ga optužila da voli muškarce


Puls poznatih

Pevač bio sa misicom koju je upoznao u rijalitiju, a onda ga optužila da voli muškarce

  • Danijel se nakon razvoda ponovo oženio Oliverom Bibom Barović, sa kojom ima sina i glamurozno venčanje u Kotoru
  • Danijel je izjavio da je imao sumnje u vezi sa brakom sa Jovanom i naglasio česte svađe i nesklad

Poznati crnogorski pevač Danijel Alibabić tokom boravka u rijalitiju “Farma” upoznao je Jovanu Nikolić, bivšu misicu.

Danijel Alibabić (Foto: Ringier/Ana Sabotinovski)
Danijel Alibabić (Foto: Ringier/Ana Sabotinovski) – Ana Sabotinovski / Ringier

Danijel i Jovana su razvili emocije u rijalitiju, a onda su nakon izlaska odlučili da krunišu svoju ljubav brakom. Njihova ljubav je delovala skladno u javnosti, međutim, ubrzo su krenule sumnjive spekulacije.

Samo tri meseca nakon venčanja, par se našao pred advokatom i sa papirima za razvod braka pred sobom.

Danijel Alibabić
Danijel Alibabić – Milan Ilić / Ringier

Njihova ljubavna priča završila je razvodom. Nakon što su se razišli Jovana je iznela niz optužbi na račun crnogorskog pevača.

Ona je tvrdila da ju je Danijel fizički zlostavljao i optužila ga je da je gej.

Nakon svega Danijel se ponovo oženio, sa partnerkom Oliverom Bibom Barović sa kojom je dobio i sina. Oni su pre tri godine sklopili brak u Kotoru i napravili glamuroznu svadbu.

Danijel o novoj partnerki: “Vremenom smo se više svađali”

Danijel je jednom prilikom otkrio da je već nakon venčanja počeo da se preispituje da li je doneo ispravnu odluku kada je rešio da se oženi njome.

Danijel Alibabić
Danijel Alibabić – Instagram / Instagram

– Ubrzo nakon venčanja u meni se probudila sumnja da li je Jovana zaista prava žena za mene. Počeo sam da uviđam njene mane koje su mi sve više smetale, ali čovek se valjda uvek nada kako može nekoga da promeni. Tako sam i ja pomislio da od Jovane mogu da napravim damu. Samo sam se zavaravao. Mnogo sam radio i zakazivao sam četiri do pet nastupa nedeljno kako bih nam obezbedio lagodan život. Ona je za to vreme sama ostajala u Beogradu i bila je nesrećna, mada je mogla da ide sa mnom na sve nastupe. Vremenom smo se zbog toga sve više svađali – rekao je Danijel.

Bonus video:

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...