Radio BalkanFox

“Plašim se, čuju se detonacije” Uznemirena Sita zabrinuta za sebe: Oglasila se iz Emirata, čeka važnu poruku


Sestra učesnice Elite 9, Aneli Ahmić, Sita Ahmić, boravi u Emiratima nedaleko od Abu Dabija.

Zbog haotičnog stanja koje trenutno vlada na Bliskom istoku sada je otkrila kakva je situacija tamo.

Sita nije krila da je uznemirena i zabrinuta za svoju bezbednosz otkrivši da se sve vreme čuju detonacije:

– Abu Dabi je sat vremena od mene, ali rakete idu preko Emirata i samim tim se aktiviraju presretači koji razbijaju te rakete, koliko sam shvatila. Čujemo detonacija. Uplašila sam se je, jer je nelagoda i nije zgodno – počela je Sita, pa je nastavila:

Sita Ahmić

Foto: Printscreen/Instagram/sitaahmić

– Ovo je zemlja koja je operisana od svega, ne meša se ni u šta i onda kad bi bilo nešto, to je onda treći svetski rat.

Ostajem ovde i nakon svega, ne daj Bože da nešto zagusti. Nisam dobila nikakvo obaveštenje, a rečeno nam je da ako bude nešto da ćemo dobiti poruku. Čuju se sirene stalno, detonacije i imaju bele fleke u zraku. Nisam uplašena, samo nije lep osećaj. Ne bih se volela naći na putu, jer danas kad sam obavljala nešto, čula sam sirene i samo sam požurila kući. Nisam isprepadana, ali nije ugodno – rekla je Sita za “Blic.

Pored Site oglasile su se i druge poznate ličnosti koje trenutno borave u Emiratima a među njima je i Sara Damnjanović koja je opisala užasne scene iz Dubaija gde se kako je rekla sve treslo i da su se zgrade bukvalno tresle od jakih detonacija.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...