Radio BalkanFox

Poznati par napustio Srbiju i preselio se u Dubai! “Presekli smo posle praznika, osećamo da…”


Jedan od najpoznatijih srpskih fotografa Dušan Petrović i njegova devojka, poznata influenserka Ema Luketin, preselili su se u Dubai pre nedelju dana.

Srpsko-hrvatski ljubavni par dugo je razmišljao o ovom koraku, raspitivao se, istraživao, pa odlagao odlazak, a početkom 2026. su doneli konačnu odluku i otišli h Emirate.

Trebaće nam vremena da se adaptiramo, ali vidimo već na sebi i Dušan i ja da je svakim danom sve lakše i bolje. Stekli smo neku novu rutinu… Ali, ako smo do sada mogli balansirati Zagreb-Beograd-Kragujevac, mislim da je šlag na torti bio Dubai. (smeh) Ovo je naša nova, druga baza – rekla je Ema u prvom vlogu iz Dubaija.

Oni su rentirali stan, a tokom “probnog perioda”, kako su ga nazvali, promeniće tri stana, u tri različita kraja, kako bi na najbolji mogući način osetili šta im prija i gde se najlepše osećaju.

Ovo je nešto što smo toliko dugo hteli i planirali, ali uvek je nešto bilo bitnije. Ove godine smo, posle praznika, odlučili i presekli, bukirali stan, tako da – evo nas u Dubaiju – istakla je Ema.

Trebalo nam je osveženje i novi izazovi, neko mesto koje će nas motivisati da radimo više i bolje. Dušan i ja unutar sebe osećamo da treba da isprobamo neke druge države. Kad smo videli kako je ovde, krenuli smo da istražujemo… Kroz sigurno godinu i po dana, koliko smo se premišljali, kupili toliko dobrog fidbeka da je najlogičnije bilo da probamo – zaključila je.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...