Glumac Bogoljub Mitić, poznatiji kao Đoša, koji je publici ostao urezan po svom specifičnom smislu za humor i ogromnom glumačkom talentu – na današnji dan bi napunio 58 godina.
Najpoznatiji je postao zahvaljujući ulozi Đoše u seriji “Porodično blago”, a potom su usledile brojne zapažene uloge u ostvarenjima poput “Agencija za SIS”, “Kafanica blizu SIS-a”, “Seljaci”, “Ivkova slava”, “Nemanjići – rađanje kraljevine” i drugih.
Vest o njegovoj iznenadnoj smrti 22. juna 2017. godine u Beogradu šokirala je javnost. Đoša je preminuo od posledica srčanog udara u 50. godini života.
Iza sebe je ostavio suprugu Jelenu i dve ćerke, Olgu i Nataliju. Natalija je tog kobnog dana pronašla svog oca u sobi i pokušavala da ga reanimira.
– Ja sam ga videla i znala da je gotovo, ali i pored toga pokušavala sam da ga reanimiram. Vrištala sam, komšije su me čule i došle u pomoć. Ipak, čim je došla hitna, mogli su da konstatuju smrt – rekla je ona jednom prilikom za domaće medije.
Natalija vodi povučen život daleko od medija, ranije se navodilo da je radila kao medicinska sestra – instrumentarka operacionog bloka VMA.
Aktivna je na društvenim mrežama, a fotografije pokazuju da je izrasla u pravu lepoticu.
(Telegraf.rs)





Dodaj komentar