Radio BalkanFox

Prvo pojavljivanje Snežane Đurišić posle prebijanja sina



Pevačica Snežana Đurišić u 12 sati održava konferenciju za medije na kojoj će po prvi put govoriti o incidentu svog sina Marka koji je zverski isprebijan u stanu na Vračaru.

Poznata pevačica rešila je da se obrati javnosti, a za ovu priliku odabrala je elegantno odelo.

Podsetimo, Marka su udarali zamrznutim mesom i tukli, navodno zbog duga od samo 500 evra, a nakon toga on je zadržan u bolnici zbog ozbiljnosti povreda.

Komšije su se oglasile nakon ovog napada i otkrile u kakvom stanju su zatekle sina Snežane Đurišić.

“On je šetao go, kamere su zabeležile sve, ima ih na nekoliko objekata. Strašno je kako ta zgrada izgleda. Skupljaju se tu neki narkomani, problematični ljudi”, rekla je za Blic.

Možda će vas zanimatiZvezde i tračevi”Hodao je go posle mučenja”: Komšije zatekle horor nakon jezivog napada na sina Snežane Đurišić

“To je bio haos. Čula sam da su Marka isprebijali, da je jedva živu glavu izvukao.To je zastrašujuće. Hodao je go posle mučenja”, rekla je komšinica za domaće medije.


02:38

Građani u šoku zbog cene tikvica! Odjednom poskupele i to za duplo: Novi podaci sa pijaca otkrivaju ogroman rast cena koji prazni novčanike

(Espreso/Mondo/Prenela PV)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...