Glumica Obri Plaza je ostala udovica nakon 14 godina ljubavi, a sada je trudna sa svojim prvim detetom.
Glumica Obri Plaza koju je publika zavolela u popularnoj seriji “White lotus” navodno je trudna i očekuje svoje prvo dete.
Kako je objavio magazin People, 41-godišnja glumica očekuje bebu sa svojim partnerom, glumcem Kristoferom Abotom, a par će postati roditelji na jesen.
– Bilo je to prelepo iznenađenje posle emotivne godine – rekao je izvor za list i dodao:
– Osećaju se veoma blagosloveno-
Predivne vesti dolaze godinu dana nakon tragične smrti njenog supruga, Džefa Baene.
Scenarista je izvršio samoubistvo u januaru 2025. godine i u trenutku smrti je imao 47 godina.
Njih dvoje su se venčali 2021. godine nakon 10 godina ljubavi, a prema dobro obaveštenim izvorima, bili su razdvojeni četiri meseca pre njegove smrti.
Glumica je prošlog avgusta prekinula ćutanje povodom smrti supruga u podkastu “Good Hang” Ejmi Poler.
– Upravo u ovom sadašnjem trenutku, srećna sam što sam sa tobom- rekla je svojoj bivšoj koleginici iz serije „Parks and Recreation“.
– Sve u svemu, ovde sam i funkcionišem.-
Plaza je napomenula da je „veoma zahvalna što se kreće kroz svet“ i da se oseća „dobro“.
– U svakom trenutku, postoji, kao, džinovski okean užasa koji je jednostavno tu i ja ga mogu videti.- objasnila jer glumica i dodala:
– Ponekad samo želim da zaronim u njega i budem u njemu. A ponekad ga gledam, a ponekad samo pokušavam da pobegnem od njega, ali uvek je tu.-
BONUS VIDEO
Čuvena holivudska glumica obišla Zlatibor sa ekipom Kurira: Moja duša je odavde
( Glossy, A.V. )




Dodaj komentar