Radio BalkanFox

Vilijam i Kejt Midlton božićna atmosfera


Kejt Midlton sinoć je zablistala pred Vestminsterskom opatijom, gde je ugostila svoje godišnje božićno pevanje Together at Christmas, piše ABC.

Princeza je stigla u upečatljivom tamnozelenom kaputu Catherine Walker s dvostrukim kopčanjem – jednom od svojih najprepoznatljivijih zimskih kombinacija – a izgled je upotpunila crnim modnim detaljima i prepoznatljivim sjajnim talasima u kosi.

Ubrzo joj se pridružio i princ Vilijam s njihovom decom, princom Džordžom (12), princezom Šarlot (10) i princom Luisom (7), što je bio njihov prvi zajednički javni izlazak nakon pola godine.

Obožavatelji su, očekivano, odmah zaključili da izgledaju kao prizor s božićne čestitke.

Koncert će moći da se pogleda na Badnje veče

Unutrašnjost opatije bila je uređena u prazničnom stilu – od božićnih drvaca i venaca do jaslica – a veče je uključivala nastupe Kejti Melu, grupe Fisherman’s Friends i Griff te čitanja Kejt Vinslet i Čivetela Ejiofora.

Koncert će biti emitovan na Badnje veče i ponovo na Božić, čime je Kejt još jednom potvrdila da je ovaj događaj postao jedan od najvažnijih na njenom godišnjem rasporedu.

Bonus video:

 

 


Alo

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Facebook Pagelike Widget