Godine su samo broj, sve ovisi kakav je tko. Netko uvijek ostaje mlad, a netko se star rodi. Zlatko ima energije toliko da odleti u Kanadu na sastanak, odradi, vrati se sljedećim letom natrag i nastavi raditi. Izlazimo, uživamo. I živimo za danas. Tako je Blanka Mateša (45) ranije za Net.hr objasnila kako gleda na razliku u godinama koja je između nje i supruga Zlatka Mateše (76). I upravo se te rečenice nekako prirodno nadovezuju na njihovu novu fotografiju na kojoj su zagrljeni, opušteni i dobro raspoloženi.
– Mi – kratko je poručila Blanka, a pratitelji su, očekivano, imali potrebu dodati još poneku rečenicu.
‘Lijepo vas je vidjeti ovako sretne’, ‘Samo budite sretni’, ‘Volite se, lipa moja Splicanko’, ‘Sreća neopisiva’, nizali su se komentari, uglavnom u istom tonu.
Pročelnica Katedre za građansko pravo na Pravnom fakultetu u Splitu i predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora vjenčali su se u prosincu 2023., a da su zajedno su potvrdili u rujnu iste godine. ‘No, nije to došlo preko noći. Mi vam se dugo poznajemo i to poznanstvo i poštovanje je s vremenom preraslo iz prijateljstva u ljubav’, rekla nam je ranije Blanka.
Na intimnoj ceremoniji Mateša je imao klasično odijelo, dok se Blanka odlučila za dulju vjenčanicu s čipkom.
– Bila je to jedna lijepa intimna ceremonija u crkvici na Plešivici – ispričao nam je ranije Mateša.
Njihov odnos povremeno je privlačio pažnju javnosti upravo zbog generacijske razlike.
– Netko me pitao bojim li se kako će biti za 10 godina. Nimalo. Komentari? Čula sam jako lijepih komentara i to posebno od žena. A što se godina tiče, Zlatka bih jednako voljela da ima 40 ili 70, ako je takav kakav jest – rekla je ranije Blanka za Net.hr.
Zabok: Zlatko i Blanka Mateša na utakmici KK Split – KK Zadar |





Dodaj komentar