Tokom gostovanja u jednoj emisiji, Edita Aradinović iskreno je govorila o trudnoći, te je priznala da drugo stanje nije zamišljala ovako.
Pevačica je govorila o tome kako se oseća i koliko ima pomoć okoline.
Bez obzira što kroz ovo iskustvo prolazi sama iako je maštala kao svaka devojka drugačije, Edita ne žali zbog toga.
– Nisam, zamišljala sam da će to biti svakako u nekoj harmoniji, da ću imati partnera… Ne znam kako da se izrazim, a da ne… Bože sačuvaj, zbog javnosti, ne podnosim više osude javnosti. Ne mogu s ljudima (smeh). Znači, bude li neko nešto napisao… Možda nije dobro da budem toliko iskrena. Nikad nisam imala više udvarača nego sada, a pre toga ne – počela je Edita.
Edita se ovde nije zaustavila. Otkrila je da nije imala mnogo izbora.
– Opet, s druge strane, ipak sam se negde mirila s tim da ja neću moći da imam emocionalno stabilnu vezu i da vreme odmiče, ja neću biti mlađa, biću sve starija i, kao, moram da biram; znači ili ovo ili ovo. Ili da nemam ništa, solo devojka, što je meni skroz okej, nemam ništa protiv toga ili da stvaram porodicu pa kako mi Bog namesti, kakve karte da, kako budem odigrala. Sad, to se desilo. Negde sam u svojoj glavi imala tu opciju da ću možda i sama prolaziti kroz neke stvari, zbog pređašnjih iskustava i što sam bila zacrtala u glavi da to bude ili ovako ili nikako. Sad sam to malo promenila – iskrena je bila ona koja je svakako nastavila da neguje dobar odnos s bivšim izabranikom.
Među njima, kako je napomenula, vlada ogromno poštovanje i ona ćerki “nikada neće braniti da viđa oca”. Kad god bude želeo da provodi vreme sa njom, ta će mu se želja i ostvariti.
Dotakavši se svoje prošlosti, međutim, kojoj se sada kao trudnica posebno vraća, ponele su je emocije pa se u jednom momentu i rasplakala.
– Reći ću ovako, ja sam to tek skoro shvatila i priznala sebi da sam ja malo dramatična. Uvek sam nekako bežala od toga, kao: “Ne, to nije tako, ja sam…” Šta god. Zapravo, puno drame ima, jer šta gledaš dok si mali, to živiš kad si stariji. Međutim, kada to osvestiš, onda kreneš nekako drugačije da doživljavaš neke stvari i da prihvataš… U ovom slučaju, to što mene vraća u prošlost su neke rane koje ja nisam zalečila i neki ljudi koje sam pustila jer sam morala. Evo, ja sad mogu da se rasplačem. Sad sam trudna, znam da ide novi život, žao mi je jer ne znam da li sam nešto propustila, opet znam da nisam… Jaoj (smeh)… Dajte mi maramicu… Imam utisak da sam nekad onako prenaglila u nekim stvarima i odlukama. S jedne strane Bog je tako namestio, postoji razlog zašto je to tako. S druge strane, znam da će mi zauvek neke stvari ostati rana, samo treba da prihvatim to i da ne budem patološki tako… Bavim se javnim poslom i sve se vidi – objašnjavala je Aradinovićeva u emisiji Bunker.
Podsetimo, Edita je krajem februara tokom gostovanja u emisiji “Amidži šou” prvi put otvoreno progovorila o razlozima rastanka od partnera Nenada Stevića, sa kojim čeka ćerku.
– Mi smo u sjajnim odnosima, samo, jednostavno, nismo emotivni partneri. Nije to do mene, to je obostrana odluka, ali je i zrela odluka da imamo dete. Mi smo u strava, top odnosima, čuli smo se i malopre, objasnila je pevačica i dodala da smatra da još uvek nije dovoljno zrela za brak.
– Pitanje je kada ću ja stvarno naići, izmestiti se i ne biti u toj mojoj muškoj energiji. To je toliko fatalno po mene… Mnogo mi je žao što sam takva. iskreno je priznala Edita.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar