Radio BalkanFox

Evo ko je novi viđa: Aleksandra Jakšić ispala pa postavila njega, on se odmah zahvalio


Rijaliti

Evo ko je novi viđa: Aleksandra Jakšić ispala pa postavila njega, on se odmah zahvalio

  • Anđelo se zahvalio Aleksandri na imenovanju i šaljivo komentarisao izolaciju.
  • Poručio je Aleksandri da jede picu i za njega.

Nakon što je Aleksandra Jakšić prethodne noći napustila rijaliti “Elita 9”, u Belu kuću je stiglo njeno oproštajno pismo u kojem je imenovala novog vođu.

Zadruga 5, Pismo
Zadruga 5, Pismo – youtube

U svom pismu, Aleksandra je napisala:

“Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano”.

Anđelo Ranković
Anđelo Ranković – Tv Pink / screenshot

Jakša hvala ti puno

Nakon što je proglašen za novog vođu, Anđelo se zahvalio na imenovanju i poručio:

“Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine”.

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...