- Anđelo se zahvalio Aleksandri na imenovanju i šaljivo komentarisao izolaciju.
- Poručio je Aleksandri da jede picu i za njega.
Nakon što je Aleksandra Jakšić prethodne noći napustila rijaliti “Elita 9”, u Belu kuću je stiglo njeno oproštajno pismo u kojem je imenovala novog vođu.
U svom pismu, Aleksandra je napisala:
“Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano”.
Jakša hvala ti puno
Nakon što je proglašen za novog vođu, Anđelo se zahvalio na imenovanju i poručio:
“Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine”.




Dodaj komentar