Pevačica Mina Kostić danas je napustila bolnicu “Dr Laza Lazarević”, gde je prethodnih nedelja boravila na lečenju. Po pevačicu su došli njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, kao i njena braća, koji su je sačekali ispred ustanove i pružili joj podršku u trenutku povratka svakodnevnom životu.
Prvo obraćanje nakon izlaska iz bolnice
Mina je iz bolnice izašla vidno raspoložena, odevena u crnu haljinu, sa kačketom i naočarima za sunce, nastojeći da zadrži privatnost nakon perioda provedenog daleko od očiju javnosti. Iako nije želela duže da razgovara sa predstavnicima medija, pevačica je kratko odgovorila na pitanje kako se oseća:
– Odlično sam, dobro se osećam – kratko je poručila pevačica.
“>
Mina napustila psihijatriju
Pogledaj galeriju
Mina napustila psihijatriju
ST/Vladimir Lukić





Dodaj komentar