Otpust je ranije odložen zbog nepredviđenih okolnosti.
Mina je inače, dovedena 31. maja uz policijsku pratnju zbog agresije i teške anksioznosti.
Pevačica Mina Kostić izašla je danas iz Bolnice “Laza Lazarević”, a po nju je došao partner Mane Ćuruvija.
Mina je nosila kačket i naočare na licu, nosila je crnu haljinu, a pripadnicima sedme sile kratko se obratila rečima da je dobro.
Foto: Zoran Ilić / Ringier
Foto: Zoran Ilić / Ringier
Foto: Zoran Ilić / Ringier
Foto: Zoran Ilić / Ringier
– Odlično sam, dobro se osećam – kratko je poručila pevačica, koja je odmah sa braćom ušla u auto, te su se odvezli u nepoznatom pravcu.
Kasper, koji se ispred bolnice pojavio obučen u crno od glave do pete, nije želeo da komunicira sa prisutnim novinarima, te je isto uradio i nakon što su izašli napolje.
Tokom njenog boravka u ustanovi, on ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari.
Dovedena uz pratnju policije
Inače, Mina je dovedena u ustanovu 31. maja uz pratnju policije zbog pokazanih znakova agresije, a zadržana je zbog teške anksioznosti.




Dodaj komentar