Radio BalkanFox
Ćerka Sinana Sakića stigla na koncert Južnog vetra: Progovorila o raskolu u porodici i braći “Biće emotivno”

Ćerka Sinana Sakića stigla na koncert Južnog vetra: Progovorila o raskolu u porodici i braći “Biće emotivno”


Večeras beogradsku publiku na Tašmajdanu očekuje pravi spektakl budući da će biti održan 1. koncert Južnog vetra.

Mnoge tadašnje zvezde te produkcije zapevaće posle dugo vremena a neki po prvi put.

Među pesmama uz koje će se publika večeras prisetiti nekih lepših vreman naći će se i pesme pokojnog Sinana Sakića.

Njegova ćerka Đulkica Sakić Amzić stigla je na koncert te progovorila o utiscima:

– Divna zamisao, organizacija…oduševljena sam projektom.

Ona je priznala da je niko nije kontaktirao radi konsultacije oko pesama koje će se naći na repertoaru, pa je progovorila o porodičnim odnosima i braći. Prvo se dotakla Mede Sakića.

– Ne bih komentarisala. Bilo bi mi drago da on odradi ali nije na meni da komentarišem to, nismo u dobrim odnosima.

Kako će podneti sve kada čuje tatine pesme priznaje:

– Teško. Biće emotivno. Medo je karakterističan ima te pokrete skida fantastično odnosno ima urođeno to. Glasovno Sinan retko ko može da zameni.

A o eventualnom pomirenju i bratu Alenu Sakiću kaže:

– Ne bih se nadala tome, ne bih išla tako daleko. Nismo u kontaktu.

Sinanova naslednica je priznala da ima i omiljenu očevu pesmu:

– Hajdemo dalje moja tugo…

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...