Večeras beogradsku publiku na Tašmajdanu očekuje pravi spektakl budući da će biti održan 1. koncert Južnog vetra.
Mnoge tadašnje zvezde te produkcije zapevaće posle dugo vremena a neki po prvi put.
Među pesmama uz koje će se publika večeras prisetiti nekih lepših vreman naći će se i pesme pokojnog Sinana Sakića.
Njegova ćerka Đulkica Sakić Amzić stigla je na koncert te progovorila o utiscima:
– Divna zamisao, organizacija…oduševljena sam projektom.
Ona je priznala da je niko nije kontaktirao radi konsultacije oko pesama koje će se naći na repertoaru, pa je progovorila o porodičnim odnosima i braći. Prvo se dotakla Mede Sakića.
– Ne bih komentarisala. Bilo bi mi drago da on odradi ali nije na meni da komentarišem to, nismo u dobrim odnosima.
Kako će podneti sve kada čuje tatine pesme priznaje:
– Teško. Biće emotivno. Medo je karakterističan ima te pokrete skida fantastično odnosno ima urođeno to. Glasovno Sinan retko ko može da zameni.
A o eventualnom pomirenju i bratu Alenu Sakiću kaže:
– Ne bih se nadala tome, ne bih išla tako daleko. Nismo u kontaktu.
Sinanova naslednica je priznala da ima i omiljenu očevu pesmu:
– Hajdemo dalje moja tugo…
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar