Radio BalkanFox
Boban Rajović se vratio sa Svetskog prvenstva: Pevao sam navijačima BiH

Boban Rajović se vratio sa Svetskog prvenstva: Pevao sam navijačima BiH



Iako navija za BiH, smatra da su im male šanse protiv Amerike jer igraju na domaćem terenu.


Pevačica Milica Jokić putovala je na Mikonos i komentarisala atmosferu i učesnike muzičkih dešavanja.

Boban Rajović vratio se iz Amerike gde je bio na utakmici Bosne i Hercegovine na Svetskom prvenstvu. On je slavio sa navijačima i pevao im je, a sada je po povratku u Beograd sumirao utiske.

Boban kaže da svim srcem navija za reprezentaciju BiH ali da smatra da su im male šanse da pobede.

– Bio sam desetak dana sa porodicom na Floridi, a posle sam otišao, zvali su me navijači Bosne i Hercegovine da im pevam pre oko dva meseca. Bilo je spektakularno i na samoj utakmici i kasnije i svaka čast. Sve čestitke još jednom njihovoj reprezentaciji. Navijam da pobede Ameriku, ali biće baš teško, ovi su na domaćem terenu – rekao je Boban.

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Boban je nakon razgovora krenuo ka kući da odmori od napornog leta, a ispred aerodroma ga je sačekala ćerka.

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Boban Rajović na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Boban Rajović na aerodromu

Milica Jokić sa šlicom do kuka

Pevačicu Milicu Jokić na aerodromu smo zatekli u crnoj kombinaciji sa šlicom do kuka.

Milica Jokić na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Milica Jokić na aerodromu

Milica Jokić na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Milica Jokić na aerodromu

Milica Jokić na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Milica Jokić na aerodromu

Milica Jokić na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Milica Jokić na aerodromu

Milica Jokić na aerodromu

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Milica Jokić na aerodromu

– Radila sam dva dana, a onda sam sa drugaricom otišla na Mikonos. Nije da nema udvarača, ali nisu nešto napadni muškarci. Ispratila sam da je pobednica Evrovizije bila na Music Weeku i jako mi je drago da je došla – rekla je Milica.



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...