Boban Rajović ovih dana je boravio u Americi, gde s ezatekao na utakmici gde je Bosna i hercegovina igrala protiv katara.
Pevač je igračima pružio podršku a na mrežama je krenuo i da kruži snimak jednog od njegovih nastupa u toj zemlji gde je oduševio publiku, otpevavši svoj veliki hit u drugoj verziji prilagođenoj situaciji i navijačkoj atmosferi.
– Leteo sam iz Amerike 14 sati.. u Švajcarskoj odradio vikend i tako – rekao je na početku on.
Bobaj e odmah prokomentarisao i svoju podršku našim komšijama.
– Ja sam bio u Ameriku 7-8 dana sa porodicom na Floridu a posle zvali su me još pre dva meseca da im pevam. Bilo je spektakularno na samoj utakmici, slavlje pre a onda i na mom koncertu još jednom čestitke Bosancima – rekao je on.
-Meni spontano padne na pamet vidim da je bilo euforično a hteo sam da priuštim nešto drugačije pa sam preuredio pesmu usne boje vina gde govorim d aće ići do finala.
Upitan da li će Bosna u narednoj nokaut fazi protiv Amerike odneti pobedu kaže:
– Navijam da pobede ali biće teško, ovi su na domaćem terenu bogami da Amerikanci puste da ih Bosanci pobede usred Amerike teško…
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar