Radio BalkanFox
Boban pevao Bosancima u Americi: Hit pesmu pretvorio u navijačku himnu “Biće teško protiv Amerike…”

Boban pevao Bosancima u Americi: Hit pesmu pretvorio u navijačku himnu “Biće teško protiv Amerike…”


Boban Rajović ovih dana je boravio u Americi, gde s ezatekao na utakmici gde je Bosna i hercegovina igrala protiv katara.

Pevač je igračima pružio podršku a na mrežama je krenuo i da kruži snimak jednog od njegovih nastupa u toj zemlji gde je oduševio publiku, otpevavši svoj veliki hit u drugoj verziji prilagođenoj situaciji i navijačkoj atmosferi.

– Leteo sam iz Amerike 14 sati.. u Švajcarskoj odradio vikend i tako – rekao je na početku on.

Bobaj e odmah prokomentarisao i svoju podršku našim komšijama.

– Ja sam bio u Ameriku 7-8 dana sa porodicom na Floridu a posle zvali su me još pre dva meseca da im pevam. Bilo je spektakularno na samoj utakmici, slavlje pre a onda i na mom koncertu još jednom čestitke Bosancima – rekao je on.

-Meni spontano padne na pamet vidim da je bilo euforično a hteo sam da priuštim nešto drugačije pa sam preuredio pesmu usne boje vina gde govorim d aće ići do finala.

Upitan da li će Bosna u narednoj nokaut fazi protiv Amerike odneti pobedu kaže:

– Navijam da pobede ali biće teško, ovi su na domaćem terenu bogami da Amerikanci puste da ih Bosanci pobede usred Amerike teško…

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...