
Edita Aradinović u devetom mesecu pokazala stomak u vešu: „Jedem kao vepar i sve me boli“
Popularna pevačica Edita Aradinović ušla je u deveti mesec trudnoće i sa nestrpljenjem iščekuje trenutak kada će na svet doneti svoju ćerku. Iako broji sitno do porođaja, ona važi za veoma aktivnu trudnicu koja redovno deli trenutke iz svakodnevnog života sa svojim pratiocima na društvenim mrežama.
Ona se putem svog Instagram profila oglašava gotovo svakodnevno, a ovog puta je odlučila da se potpuno ogoli i bez ulepšavanja progovori o trudničkim tegobama sa kojima se suočava u samoj završnici blagoslovenog stanja. Uz fotografiju na kojoj pozira u donjem vešu, gde je u prvom planu njen veliki trudnički stomak, poslala je iskrenu poruku.
„Boli me kičma, noge, prepone, rebra… Imam skoro 80 kg i jedem kao vepar, ali znam da je to sve zbog retrogradnog“, našalila se pevačica na račun svog apetita i bolova koje oseća.
Iskreno o samohranom materinstvu: „Nisam zamišljala da ću kroz ovo prolaziti sama“
Pored fizičkih promena i tegoba, pevačica je nedavno u emisiji „Sikter“ potpuno otvoreno progovorila o privatnom životu i priznala da kroz drugo stanje prolazi bez emotivnog partnera. Kako ističe, prvobitno je imala drugačije vizije o stvaranju porodice, ali ne žali zbog puta koji joj je život doneo.
„Nisam tako zamišljala, zamišljala sam da će to biti svakako u nekoj harmoniji, da ću imati partnera… Negde sam u svojoj glavi imala tu opciju da ću možda i sama prolaziti kroz neke stvari, zbog pređašnjih iskustava i što sam bila zacrtala u glavi da to bude ili ovako ili nikako. Sad sam to malo promenila“, ispričala je Aradinovićeva.
Nikada više udvarača
Ona je dodala da se u jednom momentu prosto pomirila sa tim da možda neće ostvariti emocionalno stabilnu vezu, te da je svesna da vreme prolazi. Birala je između toga da ostane sama ili da stvara porodicu onako kako joj sudbina dodeli karte.
Ipak, situacija na ljubavnom planu je prilično neočekivana, jer je pevačica otkrila i jednu zanimljivu promenu od kako je u drugom stanju.
„Nikad nisam imala više udvarača nego sada, a pre toga ne“, zaključila je kroz smeh, ističući da više ne želi da se opterećuje osudama javnosti i da uživa u preostalim trudničkim danima.




Dodaj komentar