Milica Stulović |
- Oliver Mandić je priznao da je on inicirao raskid zbog mlađih devojaka i potvrdio da je Marina patila.
- Uprkos raskidu, nastavili su uspešnu profesionalnu saradnju i ostali u dobrim odnosima.
Čuvena hitmejkerka Marina Tucaković i pevač Oliver Mandić bili su u ljubavnoj vezi četiri godine tokom sedamdesetih godina prošlog veka, u vreme kada je on tek započinjao svoju muzičku karijeru. Iako se u javnosti o ovoj romansi gotovo uopšte nije govorilo, iz nje je proistekla velika patnja za Marinu, ali i izuzetno uspešna profesionalna saradnja koja je obeležila domaću muzičku scenu.
Tokom perioda kada su se zabavljali, Marina je za Olivera napisala poznatu numeru „Ljuljaj me nežno.
Međutim, odmah nakon što je ta pesma ugledala svetlost dana, par je odlučio da se raziđe. Sam Oliver Mandić je priznao da je on bio inicijator raskida i potvrdio je da je Marina nakon toga patila.
Izjava Olivera Mandića o raskidu:
– Ostavio sam je zbog mlađih i lepših devojaka. Tada je krenulo ludilo u mom životu, a ona je verovatno patila.”
Nastavak saradnje uprkos slomljenom srcu
Iako su okončali svoju emotivnu vezu, njihov poslovni odnos nije ispaštao, te se saradnja nastavila i na kasnijim Mandićevim albumima.
Marina mu je napisala brojne divne tekstove i radila mu je sve pesme osim numera „Dođe mi da vrisnem tvoje ime“ i „Bobane“. Bivši partneri su nakon raskida ostali u dobrim odnosima.
– Posle našeg raskida ostali smo u dobrim odnosima. Ona je dupla Škorpija, lovu voli najviše.
Marinina sećanja: “Naša veza tada nikoga nije zanimala”
Sa druge strane, Marina Tucaković je svojevremeno istakla da oni zapravo nikada nisu ni krili svoju ljubav, već da prosto nije bilo interesovanja za njihov odnos.
Takođe je navela da se zbog protoka vremena ne seća baš svih detalja iz romanse sa Mandićem.
– Bilo je to tako davno. Više se i ne sećam. Oliver je bio presladak mladić, uvek doteran i potpuno drugačiji. Nosio je košulje i pantalone. Nismo se skrivali, nego tada naša veza nikoga nije zanimala.”




Dodaj komentar