Radio BalkanFox
Adaktar pokazao svoju baku sa slomljenom rukom u teretani: Apelovao na sve “Samo da vas podsetim…”

Adaktar pokazao svoju baku sa slomljenom rukom u teretani: Apelovao na sve “Samo da vas podsetim…”


Adam Adaktar, poznat javnosti kao „Bog obrva“, još jednom je pokazao da vodi računa o zdravom načinu života – ali ovoga puta u nesvakidašnjem društvu. Naime, on je na društvenim mrežama podelio snimke iz teretane na kojima trenira zajedno sa svojom bakom.

Dok je njegova baka odlučno koračala na traci, Adaktar nije krio oduševljenje njenom energijom i vitalnošću. U šaljivom, ali i motivacionom tonu, pohvalio je njenu aktivnost i poručio pratiocima da je pravo vreme da se pokrenu pred leto.

– Samo da vas podsetim da leto dolazi uskoro, da i vi kao gospođa Nadalina možete da skinete vaše kilograme i da vašu formu sredite za leto. Inače uspela je da slomi i ruku pa s ei oporavljala, sve živo, tako da čestitke za gospođu Nadalinu. Odlučila je da 80. rođendan sa stilom.

Posebnu pažnju privukla je činjenica da Adaktarova baka vežba uprkos povredi – pokazao je da ima slomljenu ruku, ali da je to nije sprečilo da ostane dosledna treningu i to na njen 80. rođendan. Njegova baka je na to samo odmahnula rukom, dodatno nasmejavši sve koji su pogledali snimak.

Podsetimo, Adam  ponosni otac troje dece, a već godinama uživa u skladnom braku sa suprugom Anđelom, sa kojom često deli trenutke iz privatnog života.

Upravo ta bliskost i podrška porodice, čini se, daju mu dodatnu motivaciju da bude aktivan i pozitivan – kako u poslu, tako i u svakodnevici.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...