Radio BalkanFox

Aneli Ahmić se oglasila o skandalu Asmina i Maje Marinković



Nakon velikog incidenta u kom su stradali automobil i telefon Asmina Durdžića, a o kom javnost ne prestaje da bruji, oglasila se njegova bivša nevenčana supruga Aneli Ahmić. Sukob između Asmina i Maje Marinković izazvao je brojne reakcije, a Ahmićeva je iznela svoj stav o celokupnoj situaciji, ali i o reakcijama njegove porodice.

U svom prepoznatljivom stilu, Aneli se dotakla Asminovog roditeljskog angažmana, istakavši da joj je sada jasnije zašto tri godine nije našao vremena da poseti njihovu ćerkicu, uz opasku da je očigledno imao preča posla i ozbiljnije prioritete. Tom prilikom je javno uputila i podršku Marinkovićevoj.

Pored toga, komentarisala je i ponašanje njegove majke Mevlide Durdžić, izrazivši nerazumevanje za to što uvek staje u odbranu svog sina i ne uviđa njegove greške. Prema njenim rečima, u celoj priči najviše razloga za zabrinutost ima Majin otac Radomir Taki Marinković, jer ona iz ličnog iskustva dobro poznaje Asminovu narav i zna na šta je sve spreman u momentima sukoba.

Podsetimo, čitav skandal izbio je kada je između partnera došlo do svađe zbog komunikacije sa devojkom iz njegove prošlosti. Asmin Durdžić je priznao da je u naletu besa sam razbio šoferšajbnu na automobilu i uništio sopstveni telefon šrafcigerom, dok je Maja nakon rasprave pozivala njegovu porodicu, što je dodatno rasplamsalo sukob.

AUTOR: SCANDAL!

IZVOR: SCANDAL!

FOTO: Ivan Vučićević/Instagram



Svet skandal

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...