
Popularna pevačica BARBARA BOBAK otvoreno je progovorila o svom emotivnom životu, karijeri, ali i predrasudama sa kojima se svakodnevno susreće od kada je stupila na javnu scenu. Ona je istakla da joj trenutno ne predstavlja problem što nema emotivnog partnera, jer smatra da je u takvim životnim fazama najuspešnija.
Kako je naglasila, u potpunosti je fokusirana na karijeru, a ljubavne veze joj trenutno nisu prioritet jer joj oduzimaju previše energije i vremena koje želi da usmeri na posao.
„Produktivnija sam kada sam sama“
Iako javnost i dalje pamti njenu turbulentnu vezu sa kolegom koji se zove DARKO LAZIĆ, mlada muzička zvezda ne želi više da se osvrće na prošlost i naglašava da o bivšim ljubavima uopšte ne voli da govori u javnosti.
Pevačica je otkrila da joj samački život izuzetno prija i opisala sebe kao žensku bitangu kojoj niko ne nedostaje. Kada je reč o idealnom profilu muškarca, istakla je da nema određen tip, ali da joj je važno da partner bude dobar čovek i da je ne nervira. Ipak, naglasila je da bi u budućnosti radije izbegavala emotivne odnose sa ljudima sa javne scene, kao i da bi volela da sledeću vezu u potpunosti zadrži u tajnosti.
„Ljudi misle da sam proračunata veštičara“
Pored priče o ljubavi, muzička zvezda je otvorila dušu i priznala sa kakvim se unutrašnjim strahovima bori. Kako kaže, konstantno opterećuje sebe razmišljanjima o tome da li će biti previše naporna ljudima u svom okruženju i da li će na bilo koji način razočarati svoje roditelje.
Ona se osvrnula i na sliku koju javnost ima o njoj, istakavši da je stekla utisak kako mnogi misle da je proračunata veštičara koja je imala skovan plan za uspeh. Pevačica je naglasila da joj se sve u životu desilo spontano i da joj smeta što je publika često ne posmatra kao ljudsko biće koje može biti povređeno, zbog čega je donela odluku da svoje prave emocije i slabosti krije od očiju javnosti.




Dodaj komentar