- Preporučila je da se drži tradicionalne ishrane i jela koja su pripremale naše bake.
- Branka Sovrlić je poznata kao jedna od najbogatijih estradnih umetnica sa više luksuznih nekretnina.
Pevačica Branka Sovrlić završila je u bolnici nakon što je konzumirala čia semenke koje nisu bile pripremljene na pravilan način. Usled neadekvatne konzumacije ovog zdravog obroka, ona je zadobila jake bolove u stomaku, zbog čega se odmah uputila u zdravstvenu ustanovu.
Opisujući neprijatnu situaciju u kojoj se nedavno našla, pevačica je uputila savet javnosti i objasnila šta je tačno dovelo do hospitalizacije:
“Iako imam restoran vrlo često kuvam kod kuće”. Savetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u bolnici zbog čia semenki. Svi su znali da sam u bolnici ali nisu znali šta je razlog . Jela sam ih tako, a nisam ih potopila pa su mi se zalepile za creva. I eto, ne preporučujem nikom da to jede, ni slučajno”.
Pored ovog zdravstvenog problema, u tekstu se podseća da Branka Sovrlić važi za jednu od najbogatijih estradnih umetnica, s obzirom na to da poseduje nekoliko luksuznih nekretnina.
Od početka moje estradne karijere smo zajedno
Ona je već godinama u skladnom braku, a jednom prilikom se osvrnula na odnos sa svojim suprugom i izazove sa kojima su se suočavali na zajedničkom putu:
“Od početka moje estradne karijere smo zajedno. Sve je duplo – i privatno i na estradi. Pričali su da me hvale zato što sam njegova žena i trebalo mi je dosta vremena da se dokažem kao pevač. Ali mi smo se jednostavno našli, iako smo prilično različiti. Razumevanje je ključ. Ako neko pogreši, popraviće se”.




Dodaj komentar