- Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica izrazila je tugu zbog iznenadne smrti novinara Marka Pantića.
- Putem društvenih mreža oprostila se od njega emotivnom porukom.
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica je sa tugom i bolom primila vesti o iznenadnoj smrti novinara Marka Pantića. Ona se od njega oprostila putem društvenih mreža.
– Ako sam se sa nekim iskreno smejala u toku intervjua, to si bio ti. Ne postoje prave reči za ovo. Bio si neko sa kime je bilo zadovoljstvo raditi – poručila je Breskvica uz zajedničku crno-belu fotografiju.
Preminuo je u 36. godini
Inače, novinar Marko Pantić je preminuo sinoć u Beogradu.
Naime, on je rođen 1990. godine. Svoj profesionalni put i karijeru gradio je godinama radeći u brojnim domaćim medijima.




Dodaj komentar